Yunanistan eşsiz manzarası, dünyaca ünlü adalari, berrak denizleri ve her anlamda korunmus dogasi ve dogal ürünler iceren otantik mutfaği ile herkes icin ama özellikle emlak yatirimi yapmak isteyenler icin son derece cekici.

Yunanistan’daki güncel gayrimenkul fiyatlarının diğer bazı Avrupa ülkelerine kıyasla daha düşük olması Yunanistan’ı sermaye yatırımları için oldukça cazip hale getirmektedir. Ayrıca, burada yaşam standartları örneğin Bulgaristan veya Karadağ’dan çok daha yüksek olup suç oranı ise oldukça düşüktür. Çocuklarınız konusunda endişelenmenize gerek yoktur; burada emniyetli bir ortamda yetişip, iyi bir geleceğe taşınacaklardır. Güvenlik ve huzur, insanların Yunanistan’da arayıp bulduğu birçok şeyden biridir.

Mülk edinme yoluyla en kolay oturma izni veren ülkeler arasında Yunanistan da yer almaktadır,tüm süreç 3 ay gibi bir zamanda tamamlanabilmektedir.

Son yillarda Yunanistan hükümeti emlak yatırımı yapanlara ve aile bireylerine kalıcı oturma izni verdigi için ,üçüncü dünya ülkeleri vatandaşları icin burada emlak almak cok daha cazip hale geldi. İster villa,ister,arsa veya ister işyeri olarak 250.000 euro’nun üzerinde satın alma yapıldığında 5 yıllık oturma iznine sahip olunuyor ve mülkiyet devam ettikçe oturma izni de yenileniyor.

Bu anlamda Yunanistan Emlak size ülkenin anakara ve adalar olarak heryerinde, direk sahiplerinden, binlerce emlak alternatifi sunuyor. Üstelik ekonomik kriz sonrasi düşen emlak fiyatlari nedeniyle çok cazip fırsatları değerlendirerek,geri dönüşü hızlı yatırım yapabilirsiniz. Burada uzun yıllar yaşayan bir Türk olarak, benim tarafımdan en doğru şekilde bilgilendirilecek ve yönlendirileceksiniz. Hem emlak alımınız,hem de alım sonrası işlemler ve emlağınızın en iyi şekilde değerlendirilmesi icin de tam destek ve danışmanlık alabileceksiniz.